Volné pracovní místo  Hlavní účetní s AJ - 80-120 000 Kč

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 80 000–120 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta hledáme zkušenou hlavní účetní, která bude zodpovídat za vedení týmu účetních, závěrky, statutární účetnictví a spolupráci s auditory.

Náplň práce:

vedení týmu účetních
měsíční a roční závěrkové operace
bankovní úhrady
saldokonto, zápočty
tvorba dohadných položek
kontrola náležitostí účetních dokladů a jejich evidence
spolupráce s daňovými poradci a auditory

Požadavky:

praxe na obdobné seniorní účetní pozici podmínkou
zkušenosti s vedením týmu účetních podmínkou
znalost účetnictví a daní
schopnost zastřešit kompletní účetnictví včetně závěrek
Microsoft Office
dobrá komunikativní znalost AJ (každodenní využití)

Nabízíme:

stabilní mezinárodní společnost
příjemné pracovní prostředí a firemní kultura
nadstandardní finanční ohodnocení
firemní benefity a bonusy
místo pracoviště 20 minut západně od Prahy
možnost částečného home office

Klíčová slova: accountant, accounting, P&L, SG&A, balance sheet, Hostivice, Zličín, Unhošť, Kladno, Jeneč, Chrášťany, Tuchoměřice, Dobrovíz, Chýně, Rudná

Pokud Vás uvedená pozice zaujala a máte zájem dozvědět se více podrobností, zašlete nám prosím Vás strukturovaný životopis skrze odpovědní formulář. Zasláním životopisu zároveň potvrzujete souhlas s níže uvedeným prohlášením.

Souhlasím, aby společnost Insight Inside s.r.o. zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem o zpracování osobních údajů č. 110/2019 Sb. ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Jedná se o uchování osobních údajů v databázi, jejich úpravu a poskytování třetím osobám - vždy po předchozí dohodě a oznámení totožnosti třetí osoby.

Informace o výběrovém procesu pro uchazeče:
Děkujeme za Váš zájem o inzerovanou pozici. Pokud postoupíte do dalšího kola výběrového procesu, tak Vás budeme nejpozději do 14 dnů kontaktovat. Pokud do 14 dnů neobdržíte zpětnou vazbu, tak byli na základě požadavků našeho klienta upřednostněni jiní kandidáti. Děkujeme za pochopení.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.